چشم انداز و سیاست کلی اصفهان یخچال

اصفهان یخچال هدف خود را که همانا پیشتاز بودن در بازار تولیدات سرمایشی-گرمایشی ایران و رضایت مشتریان با استفاده از نوآوری در طراحی و کیفیت محصولات جدید خود است، دنبال می کند. به همین دلیل است که در تلاشیم توانمندی های اصلی خود را محفوظ بداریم که همانا پیشتاز بودن در تنوع محصولات، پیشتاز بودن در بازار رقابت و پیشتاز بودن در بکارگیری نیروهای متخصص است.

ما یک استراتژی شرکتی را پی گرفته ایم که در آن کارکنان را به همکاری هرچه بهتر با یکدیگر و تشکیل یک گروه کارآمد، تشویق کنیم و این مهم مستلزم ایجاد یک فضای کاری برای کارکنان است که در آن به خلاقیت و آزادی عمل افراد احترام گذاشته شود.

مجموعه تخصصی طراحی و ساخت اصفهان یخچال، واقع در شهر اصفهان، تولیدکننده سیستم های برودتی شامل یخچال و فریزرهای صنعتی و سردخانه ها، آبسردکن ها، تجهیزات فروشگاهی، آزمایشگاهی، آشپزخانه های صنعتی، تولیدات تخصصی پروژه های خاص، مشاوره، طراحی و تاسیس صفر تا صد فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت ها؛

  • با بیش از چهل سال سابقه ی تخصصی
  • جهز به نوآوری های مربوط به استفاده از دانش روز
  • با به کارگیری تحول بنیادی در کیفیت تجهیزات و تنوع در شکل نهایی محصول

به شما مشتریان عزیز، ارائه خدمت می نماید.

به منظور دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید در ساعات ۹ تا ۱۴ با شرکت تماس حاصل فرمایید. در ساعات دیگر با ارسال پیام در اولین فرصت کارشناسان ما در خدمت شما خواهند بود.